Hakkımızda – Invessel Composter

Uzun yıllardır tarımsal geri dönüşüm sistemleri üzerinde çalışıyoruz. Kompost gübre üretimi ve kompostlama sistemlerinden sistem ve ürün danışmanlığına kadar geniş çaplı bir hizmet alanında faaliyet gösteriyoruz.

Çiftçilik üretimimizin yanı sıra organik maddece fakir olan toprağın zenginleşmesi için araştırma yapmak sektöre girmemizin başlangıç noktasıdır.

İlk olarak kendi basit ekipmanımızı imal edip, çiftlik atıklarımızı kompostlayarak başladık. Daha hızlı ve kaliteli kompost elde etme çabası bizi InVessel Composting sistemini kurmaya yönlendirdi. Çözüm ortaklarımızla beraber bir bioreaktör yapıp üstün kaliteli kompost elde ettik. Daha sonra konu ile ilgili AR-GE sistemleri üzerinde kendimizi geliştirip en üstün nitelikli kompostu elde etmek üzerine yoğunlaştık.

1989’dan beri diğer kompost sistemleri üreticisinden farkımız nihai ürün kalitesine verdiğimiz önemdir. Biz üstün kaliteli kompost üreten sisteme sahip olmak isteyenlerin çözüm ortağıyız.

Misyon

Organik atıkları kompostlayarak karbon ayakizinin azaltılması, topraklarımızın bioteaktörlerimizde üretilen üstün kaliteli kompost sayesinde organik maddece zenginleştirilmesi, sürdürülebilir çevre, ve sürdürülebilir tarımsal üretim sürecine katkıda bulunmak.

Vizyon

Inovasyon ve teknolojiden yararlanarak yürüttüğümüz AR-GE çalışmalarıyla yüksek verimlilik sağlayacak teknolojilerin geliştirilmesine ön ayak olmak.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın!